Biuro
Oddział
Hodowle
Szczenięta
Reproduktory
Szkolenia
*
  WystawyZarządKOMUNIKATYRegulaminyKynologia*
 

 

 

 


Uprawnienia hodowlane oraz wyniki z wystaw będą wpisywane wyłącznie w czwartki, w trakcie dyżurów sekcji poszczególnych ras!


 

 

Dyżury sekcji

Przewodnicząca Komisji Hodowlanej: Monika Milian

DYŻUR W 1, 3 CZWARTEK MIESIĄCA od godz. 16.00 do 18.30

**

Narodziny szczeniąt oraz odbiór miotu proszę zgłaszać bezpośrednio do Kierownika Sekcji. Kierownik Sekcji ma obowiązek zgłosić odbiór miotu na dany dzień do Kierownika Biura.

**

DYŻURY WSZYSTKICH SEKCJI ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ
1, 3 CZWARTEK MIESIĄCA od godz. 16.30 do 18.30

GRUPA I
Owczarki i inne psy pasterskie z wyłączeniem szwajcarskich psów do bydła

Sekcja: Owczarki Niemieckie

Kierownik: Ewa Florek - Sędzia kynologiczny

Zastępca: Anna Kowalczyk - Asystent kynologiczny

Sekcja: Psy pasterskie
(bez owczarków niemieckich i owczarków brytyjskich)

Kierownik: Patrycja Mazur-Szkodzińska - Asystent kynologiczny

Sekcja: Owczarki brytyjskie

Kierownik: Izabela Grzesiek

Zastępca obu Sekcji: Anna Kowalczyk - Asystent kynologiczny

**

GRUPA II
Pinczery i sznaucery, molosy, psy górskie i szwajcarskie psy do bydła

Sekcja: Boksery, pinczery

Kierownik: Ewa Dolińska - Sędzia kynologiczny email

Zastępca: Michał Jabłoński

Sekcja: Sznaucery, Czarny Terier Rosyjski

Kierownik: Ireneusz Przybyła - Asystent kynologiczny

Zastępca: Katarzyna Wiśniewska - Asystent kynologiczny

Sekcja: Molosy (bez bokserów)

Kierownik: Zdzisław Wajman - Sędzia kynologiczny

Zastępca: Michał Jabłoński

Sekcja: Psy górskie, szwajcarskie psy górskie i do bydła

Kierownik: Waldemar Mrowiec - Sędzia kynologiczny

**

GRUPA III
Teriery

Sekcja: Teriery (bez terierów typu Bull)

Kierownik: Lucyna Seidel - Sędzia kynologiczny

Zastępca: Anna Malczewska - Sędzia kynologiczny

Sekcja: Teriery typu Bull

Kierownik: Aleksandra Wejdler - Asystent kynologiczny

**

GRUPA IV
Jamniki

Sekcja: Jamniki

Kierownik: Anna Malczewska - Sędzia kynologiczny

**

GRUPA V
Szpice i psy w typie pierwotnym

Sekcja: Szpice i psy w typie pierwotnym

Kierownik: Monika Milian - Sędzia kynologiczny

Zastępca: Waldemar Mrowiec - Sędzia kynologiczny

**

GRUPA VI
Psy gończe i rasy pokrewne

Sekcja: Psy gończe i rasy pokrewne

Kierownik: Grzegorz Weron - Sędzia kynologiczny

Zastępca: Ewa Florek - Sędzia kynologiczny

**

GRUPA VII
Wyżły

Sekcja: Wyżły

Kierownik: Małgorzata Wąsacz-Rosa - Sędzia kynologiczny

**

GRUPA VIII
Płochacze, psy aportujące i wodne

Kierownik: Barbara Klonowska - Asystent kynologiczny

Zastępca: Mariusz Gronowski - Asystent kynologiczny

**

GRUPA IX
Psy ozdobne i do towarzystwa

Sekcja: Psy ozdobne i do towarzystwa (bez Chihuahua, Cavalier, Papillon)

Kierownik: Grzegorz Weron - Sędzia kynologiczny

Zastępcy:
Krzysztof Kania
- Asystent kynologiczny, Joanna Łukaszuk - Asystent kynologiczny

Sekcja: Chihuahua, Cavalier, Papillon

Kierownik: Krzysztof Kania - Asystent kynologiczny

Zastępca: Barbara Dębska - Asystent kynologiczny

Zastępca obu sekcji:
Aneta Hombek

**

GRUPA X
Charty

Sekcja: Charty

Kierownik: Monika Milian - Sędzia kynologiczny

Zastępca: Ewa Dolińska - Sędzia kynologiczny

**

RASY NIEUZNANE

Kierownik: Waldemar Mrowiec - Sędzia kynologiczny

**

SEKCJA MŁODEGO PREZENTERA

Kierownik: Anna Malczewska - Sędzia kynologiczny

Zastępcy:
Joanna Łukaszuk - Asystent kynologiczny
Patrycja Mazur-Szkodzińska - Asystent kynologiczny

**

KOMISJA SZKOLENIA PSÓW

Kierownik: Anna Kowalczyk - Asystent kynologiczny

Zastępcy:
Ewa Florek - Sędzia kynologiczny
Marta Trela
- Asystent kynologiczny

INFO SEKCJI SZKOLENIA >>>

**

Aktualizacja: 15.10.2017

 
 

 

© ZKwP Opole
Contakt ZKwP OpoleHOme