Biuro
Oddział
Hodowle
Szczenięta
Reproduktory
Szkolenia
*
  WystawyZarządKOMUNIKATYRegulaminyKynologia*
 

 

Nasi Sędziowie
 

Sędziowie Międzynarodowi

Ewa Urszula Dolińska
Sędzia Międzynarodowy - Boksery
Sędzia Międzynarodowy - Pinczery, sznaucery, czarne teriery rosyjskie

Ewa Urszula Dolińska



Stanisław Firlik
Sędzia Międzynarodowy - Grupa VIII FCI - wszystkie rasy

Stanisław Firlik Fot. Monika Milian



Lucyna Seidel
Sędzia Międzynarodowy - Grupa III FCI - Teriery - wszystkie rasy



Anna Malczewska
Sędzia Międzynarodowy - Grupa IV FCI - Jamniki
Sędzia - konkursu "Młody Prezenter"
Anna Malczewska


Waldemar Mrowiec
Sędzia Międzynarodowy - Grupa I FCI - wszystkie rasy
S
ędzia Międzynarodowy - Grupa II FCI - wszystkie rasy
Sędzia - BIS

Waldemar Mrowiec



Zbigniew Nocoń
Sędzia Międzynarodowy - Grupa IV FCI - Jamniki
Sędzia Międzynarodowy - Grupa VI FCI - Gończe - wszystkie rasy
Sędzia Międzynarodowy - Grupa VII FCI - Wyżły - wszystkie rasy
Sędzia - BIS

Zbigniew Nocoń



Krystyna Nowak
Sędzia Międzynarodowy - Grupa IX FCI - wszystkie rasy
Sędzia Międzynarodowy - Dalmatyńczyki

Krystyna Nowak



Grażyna Olender
Sędzia Międzynarodowy - Grupa IV FCI - Jamniki
 

Grażyna Olender



Aleksandra Świsulska
Sędzia Międzynarodowy - Molosowate
Sędzia Międzynarodowy - Szwajcarskie psy pasterskie
Sędzia Międzynarodowy - Grupa IX FCI - wszystkie rasy

Aleksandra Świsulska



 

Zdzisław Piotr Wajman
Sędzia Międzynarodowy - Boksery

 



Grzegorz Weron
Sędzia Międzynarodowy - Grupa IV FCI - Jamniki - wszystkie rasy
Sędzia Międzynarodowy - Grupa III FCI - Teriery typu Bull
S
ędzia Międzynarodowy - Grupa V FCI - Szpice i psy w typie pierwotnym - wszystkie rasy
S
ędzia Międzynarodowy - Grupa VI FCI - Gończe - wszystkie rasy
Sędzia Międzynarodowy - Grupa VII FCI - Wyżły brytyjskie
Sędzia Międzynarodowy - Grupa VIII FCI - wszystkie rasy
Sędzia Międzynarodowy - Grupa X FCI - wszystkie rasy
Sędzia - BIS

Grzegorz Weron



Sędziowie Krajowi

Anna Chrzanowska
Sędzia Krajowy - Grupa V FCI - Szpice i psy w typie pierwotnym - wszystkie rasy



Ewa Florek
Sędzia Krajowy - Owczarki niemieckie



Joanna Gruca
Sędzia Krajowy - Grupa IX FCI - wyłącznie sekcja 4, 5, 8 i 11

Joanna Gruca



Małgorzata Jung
Sędzia Krajowy - Grupa IX FCI - wyłącznie sekcja 1, 2, 3, 6, 9, 10 i 11

Małgorzata Jung



Krzysztof Kunicki
Sędzia Krajowy - Grupa VII FCI - Wyżły - wszystkie rasy

Krzysztof Kunicki



Anna Malczewska
Sędzia Krajowy - Grupa III FCI - Australian Silky Terrier, English Toy Terrier, Jack Russell Terrier, Norfolk Terrier, Norwich Terrier, Parson Russell Terrier, Terier szkocki, West Highland White Terrier, Yorkshire Terrier

Anna Malczewska



Monika Milian
Sędzia Krajowy - Grupa V FCI - Szpice i psy w typie pierwotnym - wszystkie rasy

Monika Milian



Waldemar Mrowiec
S
ędzia Krajowy - Grupa V FCI - Szpice i psy w typie pierwotnym - wszystkie rasy

Waldemar Mrowiec



Małgorzata Wąsacz-Rosa
Sędzia Krajowy - Grupa VII - wszystkie rasy




Sędzia Krajowy Pracy
 
Krzysztof Kunicki
Sędzia Krajowy - Pracy psów myśliwskich
 

Krzysztof Kunicki

**

Aktualizacja: 18.10.2017

 
 

 

© ZKwP Opole
 
Contakt ZKwP OpoleHOme