Biuro
Oddział
Hodowle
Szczenięta
Reproduktory
Szkolenia
*
  WystawyZarządKOMUNIKATYRegulaminyKynologia*
 


Podsumowanie sezonu wystawowego 2017
Ranking Opolszczyzny

WYNIKI

Najpiękniejsze Szczenię Opolszczyzny 2017
1. Labrador Retriever AVALANCHE Kreuzburg wł. Katarzyna Szewczyk - 320 pkt.
2. Sznaucer Olbrzym czarny MANDALA z Mazursskiej Wsi wł. Anna Makuch - 250 pkt.
3. Pudel Miniatura BIANCO BRÓJ Prudnicki Dworek wł. Daria Szeja Brój - 175 pkt.
4. Labrador Retriever APPLE OR YOUR EYE Kreuzburg wł. Katarzyna Szewczyk - 145 pkt.

Najpiękniejszy Junior Opolszczyzny 2017
1. Labrador Retriever AVALANCHE Kreuzburg wł. Katarzyna Szewczyk - 2235 pkt.
2. Sznaucer Mini czarno srebrny IDYLLA OF TAITA'S USHABTI wł. Anna Makuch - 1195 pkt.
3. Owczarek Kaukaski CHESTER S PROSTOR DONA wł. Magdalena Bordignon - 745 pkt.
4. Sznaucer Średni Pieprz i Sól SKYFALL Elitesse wł. Agnieszka Urbańska - 735 pkt.

Najpiękniejszy Weteran Opolszczyzny 2017
1. Sznaucer Olbrzym czarny OMEGA z TARTAKU wł. Anna Makuch - 105 pkt.
2. Polski Owczarek Nizinny O RASTAMAN Rivendal wł. Małgorzata Ratajczak - 65 pkt.
3. Owczarek Szetlandzki AZRA z Magicznego Wzgórza wł. Izabela Grzesiek - 25 pkt.

Najpiękniejszy Pies Ras Polskich Opolszczyzny 2017
1. Gończy Polski POGODNA z Rogu Trzech Książąt wł. K. Ciupek Czuchnowska - 1115 pkt.
2. Polski Owczarek Nizinny ISTA Ama Canem wł. Alicja Borsuk - 975 pkt.
3. Ogar Polski NORA z Beskidzkich Wysp wł. Zenon Kasprzak - 910 pkt.
4. Ogar Polski EGAR z Beskidzkich Wysp wł. Krzysztof Palak - 290 pkt.

Najlepszy Pies Użytkowy Opolszczyzny 2017
1. Owczarek Niemiecki CAMPINO vom Lobzer Eldetal wł. Bernard Famuła - 45 pkt.
2. Owczarek Niemiecki MONA Dobrzyków wł. Bernard Famuła - 30 pkt.
3. Malinois ELEKTRA Maligold wł. Marta Trela - 15 pkt.

Grupa I FCI

1. Biały Owczarek Szwajcarski FRISECCO of Ice Wine wł. Natalia Cajdler - 2515 pkt.
2. Polski Owczarek Nizinny ISTA Ama Canem wł. Alicja Borsuk - 975 pkt.
3. Mioritic Easy Rider Tender Ebony wł. Ewa Florek - 455 pkt.
4. Malinois ELEKTRA Maligold wł. Marta Trela - 430 pkt.

Grupa II FCI
1. Nowofundland CAYUGA Just back from Hollywood at Cancrimo wł. Maja Pawłowska - 2320 pkt.
2. Sznaucer Olbrzym PRYMULA z Mazurskiej Wsi wł. Anna Makuch - 2045 pkt.
3. Sznaucer Mini Czarno Srebrny IDYLLA OF TAITA'S USHABTI wł. Anna Makuch - 2015 pkt.
4. Sznaucer Średni Pieprz i Sól SKYFALL Elitesse wł. Agnieszka Urbańska - 1615 pkt.

Grupa III FCI
1. Amerykański Staffordshire Terier JAMAICA ME CRAZY Taboo wł. Magdalena Mieszała - 2035 pkt.
2. Amerykański Staffordshire Terier JEDI MASTER Taboo wł. Magdalena Mieszała - 1335 pkt.
3. Staffordshire Bull Terrier MISS BITIS Du Domaine De Poudlard wł. Łukasz Salnikow - 555 pkt.
4. Amerykański Staffordshire Terier JAI HO Taboo wł. Magdalena Mieszała - 485 pkt.

Grupa V FCI
1. Akita Amerykańska AFERA Daikoku wł. Krystian Klimek - 1060 pkt.
2. Akita Amerykańska BORYS Indevor Surface Wind wł. Krystian Klimek - 630 pkt.
3. Samojed KŁOPOTEK Guapass wł. Dawid Kobyłka - 225 pkt.
4. Chow Chow NUTTELLA Cancrimo Lastet Gold wł. Karolina Pawłowska - 165 pkt.

Grupa VI FCI
1. Gończy Polski POGODNA z Rogu Trzech Książąt wł. K.Ciupek Czuchnowska - 1115 pkt.
2. Ogar Polski NORA z Beskidzkich Wysp wł. Zenon Kasprzak - 910 pkt.
3. Ogar Polski EGAR z Beskidzkich Wysp wł. Krzysztof Palak - 290 pkt.
4. Gończy Polski AKUS NUNARAK wł. Przemysław Koteluk - 205 pkt.

Grupa VII FCI
1. Seter szkocki Ebony-Sett NEW STAR wł. Karolina Knapczyk - 325 pkt.
2. Seter irlandzki Ebony-Sett EURECA wł. Karolina Knapczyk - 195 pkt.
3. Wyżeł niemiecki Szorstkowłosy AISHA From Stobrawa Wood wł. Dariusz Wysocki - 115 pkt.
4. Wyżeł niemiecki Szorstkowłosy ATOS From Stobrawa Woods wł. Dariusz Wysocki - 110 pkt.

Grupa VIII FCI
1. Labrador Retriever AVALANCHE Kreuzburg wł. Katarzyna Szewczyk - 2555 pkt.
2. Labrador Retriever AIRY-FAIRY Kreuzburg wł. Katarzyna Szewczyk - 660 pkt.
3. Cocer Spaniel angielski TARANEE Blue Volley of Dogs wł. Renata i Waldemar Brzezińscy - 310 pkt.
4. Labrador Retriever AIR-BASE Kreuzburg wł. Katarzyna Szewczyk - 175 pkt.

Grupa IX FCI
1. Shih Tzu YUICHI Senida Poland wł. Ewelina Tomaszewska - 775 pkt.
2. Shih Tzu PARYS Ad Acte wł. Joanna Grenowicka - 740 pkt.
3. Pudel duży biały JASENAK Secret Agent wł. Agnieszka Adamiec - 670 pkt.
4. Shih Tzu LIRA Senida Poland wł. Joanna Grenowicka - 610 pkt.

Najpiękniejszy Pies Opolszczyzny 2017
1. Labrador Retriever AVALANCHE Kreuzburg wł. Katarzyna Szewczyk
2. Biały Owczarek Szwajcarski FRISECCO OF ICE WINE wł. Natalia Cajdler
3. Nowofundland CAYUGA Just back from Hollywood at Cancrimo wł. Maja Pawłowska
4. Sznaucer Olbrzym PRYMULA z Mazurskiej Wsi wł. Anna Makuch
5. Amerykański Staffordshire Terier JAMAICA ME CRAZY Taboo wł. Magdalena Mieszała
6. Sznaucer Mini Czarno Srebrny IDYLLA OF TAITA'S USHABTI wł. Anna Makuch
7. Sznaucer Średni Pieprz i Sól SKYFALL Elitesse wł. Agnieszka Urbańska
8. Amerykański Staffordshire Terier JEDI MASTER Taboo wł. Magdalena Mieszała
9. Sznaucer Olbrzym ODYSEUSZ Z Mazurskiej Wsi wł. Anna Makuch
10. Owczarek Kaukaski CHESTER S PROSTOR DONA wł. Magdalena Bordignon

Najlepsza Hodowla Opolszczyzny 2017
Labrador Retriever "Kreuzburg" wł. Katarzyna Szewczyk

Najlepszy Młody Prezenter Opolszczyzny 2017
Amelia Brój (Grupa Młodsza)

Serdeczne podziękowania dla Małgorzaty Jung za podliczenie punktów w tegorocznym Rankingu Opolszczyzny.
 

**

Aktualizacja: 30.01.2017
 

 
 

 

© ZKwP Opole | Projekt i realizacja:
Ane-Mon
Contakt ZKwP OpoleHOme