pl gb  
 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

free counters


Klubowa Wystawa Terierów
Opole, 29.04.2018

BEST IN SHOW (sędzia Maite Gonzalbo Lorenzo)
 

I. Staffordshire Bull Terrier - Angelic Staff Lap of Luxury
II, Terrier Australijski - ARMIRELLI BORN LEADER
III. Jack Russel Terrier - Orinal Master's Voice Lovesong Rnb
IV. Menchester Terrier - Black Idoll's VALENTINO 46 AT METHEORA





NAJLEPSZA PARA (sędzia Andrzej Kaźmierski)

I. Bedlington Terrier
LOOK OF LOVE Mushanga
LET IT BE LOVE Mushanga

II.
Staffordshire Bull Terrier
TEMTATIONSTAFF SENTINEL CARBONARA
SENTINEL QUERIDA Carbonarastaff

III. Menchester Terrier

Black Idoll's VALENTINO 46 AT METHEORA
JENNY Metheora

 
NAJLEPSZA HODOWLA (sędzia Janusz Opara)
 

I. Bullterrier - Timar
II. Bedlington Terrier - Mushanga
III. Sky Terrier - z Nory Susła
IV. PArson Russell Terrier - Equus

 
NAJLEPSZA SUKA HODOWLANA (sędzia Jesus Pastor Basalo)
 

I. Foksterier szorstkowłosy - Fox Major DINAMICA SKERLI

 
NAJLEPSZY REPRODUKTOR ( sędzia Jesus Pastor Basalo)
 

I. Foksterier szorstkowłosy - MIXMIRA VINTAGE
II. Parson Russell Terrier - Pan Pudzian Mysia Zagłada

 
NAJLEPSZY PIES UZYTKOWY (sędzia Janusz Opara)
 

I. Parson Russell Terrier
II. Foksterier krótkowłosy - CHESTER Laro Slovakia
III. Jack Russell Terrier - Galaxie Via Heraltisz

 
NAJPIĘKNIEJSZY TERRIER TYPU BULL (sędzia Janusz Opara)
 

I. American Staffordshire Terrier - ISZARA FOR DREAMCATCHER New Radegost
II. Bullterrier - Volta Buteo
III. Staffordshire Bull Terrier - Angelic Staff Lap of Luxury
IV, Bullterrier miniaturowy - Lets Go Potsu de Notsu Eos Tanagros

 
NAJPIĘKNIEJSZE MŁODSZE SZCZENIĘ (sędzia Dorota Witkowska)
 

I.Jack Russell Terrier - Kaszavölgy Fürge  Brunó
II. Bullterrier miniaturowy - BANANA SURPRISE Chucho Topline (FCI)
III. Bullterrier - BROWNING Hexeside (FCI)

 
NAJPIEKNIEJSZE SZCZENIĘ (
sędzia Janusz Opara)
 

I. Jack Russell Terrier - ULTRA ULANA Magor
II. Terrier szkocki - POSH SPICE OF Dominoscots
III. Skye Terrier - CAMERON z Nory Susła
IV.American Stafordshire Terrier - EDINSTVENNAYA MOYA DLYA POKEROWY ŻYWOT

 

NAJPIĘKNIEJSZY JUNIOR (sędzia Andrzej Kaźmierski)
 

I. Niemiecki Terrier Mysliwski - Piorun Lisi Prześladowca
II. America Staffordshire Terrier -  ISZARA FOR DREAMCATCHER New Radegost
III. Terrier Australijski - ARMIRELLI BORN LEADER
IV. Airedale Terrier - kONOPIA Terrierlandia (FCI)

 
NAJPIEKNIESZY WETERAN (sędzia Jesus Pastor Basalo)
 

I. Terrier Austraijski - TRUOZZY'S HAND IN HAND
II.Foksterrier szorstkowłosy - Mixmira VINTAGE
III.Bullterrier - Quentinhill SAY YOU LOVE ME
IV. Jack Russel Terrier - HIPOLITA Magor

 
DERBY PSY (sędzia Janusz Opara)
 

I. Jack Russell Terrier - HONOROWY HAROLD Poppy Farm
II. Border Terrier - Borderhouse Bud Spencer
III. West Highland White Terrier - MECHTA NATALY NEXT STEP
IV. Bullterrier Miniaturowy - FAMOUS STAR TIP TOP

 
DERBY SUKI (sędzia Janusz Opara)
 

I. Staffordshire Bull Terrier - SENTINEL QUERIDA  Carbonarastaff
II. Airdale Terrier - MAGIC MOMENT Ramir
III. American Staffordshire Terrier -  ISZARA FOR DREAMCATCHER New Radegost
IV.Terrier Szkocki  - POSH SPICE OF Dominoscots

 
REZERWOWY BIS (sędzia Dorota Witkowska)
 

 I. Terrier Szkocki - LYSISTRATA BONA FAMA
II. Parson Russell Terrier - BRAWURKA Dogee Doo
III. Manchester Terrier - JENNY Metheora
IV. American Staffordshire Terrier - JET SET King of Ring's
 

 
   
 


ZKWP OPOLE