pl gb  
 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

free counters

XXXVII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych
Opole, 28-29.04.2018



BEST IN SHOW (sędzia Tamas Jakkel) 

I. Labrador Retriever - AVALANCHE Kreuzburg
II.  Chart Polski - Ostromir Impuls i Splendor Arcturus
III. Seter Irlandzki - Fairhaven ZENITH EL PRIMERO
IV. Jamnik długowłosy króliczy - SILVA Algedi Prima





SOBOTA


 NAJPIEKNIEJSZA PARA
(sędzia Glenway Dymock)

I. Bichone Frise
Golem Starobelsky les
CHILI PAMPLONE Starobelsky les

II, Basenji

SULLA Liwang
ID MIAMEE SWEETIE OF Burudika

III. Mops

Flash Of Joy Zoom-Zoom
Flash Of Joy Zoe Regal ot Luval

IV.Jack Russel Terrier
DESIGN DA VINCI BY Pemico
Z Ledulandu Be Like Baru Lars




NAJPIĘKNIEJSZE MŁODSZE SZCZENIĘ
(sędzia Guenther Ehrenreich)

I. Boston Terrier -Interior Silesia Canis (FCI) Hoko Hearty
II. Shih Tzu - Solaris Avis YMYVONDER SINISSIPI
III. Jack Russell Terrier - Kaszavölgy Fürge  Brunó
IV. Golden Retriever - Cheek to Cheek NOCHE -ANDALUZJA


 

NAJPIEKNIEJSZE SZCZENIĘ
(sędzia Janusz Opara)

I. Staffordshire Bull Terrier - TAORMINA Sicilian Devils (FCI)
II. POWERPUFF GIRL OF Dominoscots
III. JAck Russel Terrier - Z Ledulandu MERY-LOU
IV. Bullterrier - ALL WHITE FROM ADELE Hooligan's Bull

 


NAJPIEKNIEJSZY JUNIOR
(sędzia Michael G. Hill)

I.Shih Tzu -  Kaybaroshi Han&Har MAD MISS MANTON
II. Golden Retriever - WENTA Adecatos Poland FCI
III. Buldog Francuski - COLETTO SWEET COOKIES
IV. Jamnik Szorstkowłosy Standardowy - DEGAS Herbu Flinta

 


NAJPIEKNIEJSZY WETERAN
(sędzia Tomas Kucera)

I. Siberian Husky - Zaltana STORM STARTER
II. Pudel Miniaturowy - Mr Pontius od Lalanki
III. Chihuahua krótkowłosy - SAND'S-MAN I WANT BE A CAWBOY IN MONTANA
IV. Foksterier szorstkowłosy - MIXMIRA VINTAGE

 


ZWYCIĘZCA GRUPY 3
(sędzia Jesus PAstor Basalo)

I. Airedale Terrier - Vigo z Soleckiej Stanicy (FCI)
II. American Staffordshire Terrier - KARBALLIDO STAFFS TASTE THE FAME
III. Cairn Terrier - AVGUSTIN FUL OF HOPE
IV. Terrier Szkocki - NOW LOOK AT ME Tecono

 


ZWYCIĘZCA  GRUPY 4
(sędzia Maite Gonzalbo Lorenzo)

I. Jamnik długowłosy króliczy - SILVA Algedi Prima
II. Jamnik krótkowłosy miniaturowy - PAXI Nes Gwardiana (FCI)
III. Jamnik krótkowłosy standardowy - KARO-WALA  z Rubinkowskiego Pola
IV. Jamnik szorstkowłosy standardowy - RAYDACHS HEARTS ON FIRE DIAMOND V EX SENTIA SW

 


ZWYCIĘZCA GRUPY 5
(sędzia Salvatore Tripoli)

I. Akita Amerykańska  - No Pain No Gain Ruthdale
II. Siberian Husky -  Black Pearl of Zaltana
III. Basenji -  Bahaticca's (FCI) EVER FELICITY
IV.  Samoyed - BROADWAY WINNIE The Glow Of The Snowy Star

 


ZWYCIĘZCA GRUPY 8
(sędzia Leszek Salamon)

I. Labrador Retriever - AVALANCHE Kreuzburg
II. Golden Retriever - WIEDEŃ Adekatos Poland (FCI)
III. Cocer Spaniel Amerykański - THINK TWICE Catonium
IV. Portugalski Pies Dowodny - Balthazar Django Rei Pescador

 


ZWYCIĘZCA GRUPY 9
(sędzia Sylvie Desserne)

I. Pudel miniaturowy - Mr. Pontius od Lalanki
II. Bichon Frise - CHILI PAMPLONE Starobelsky les
III. Lhasa Apso - A Jednak Azurowa Amhara
IV. Gryfonik Brukselski - Hot-Hipster


 

NIEDZIELA
 

NAJPIĘKNIEKSZ PARA
(sędzia Karen Gilliland)

I. Czarny terrier rosyjski
SPEEDY GONZALES Wspomnienie o Tigrze
Spark Galas MERCEDES

II. Whippet
Fleegr z Uplnku
Fatty Pillow Face z Uplnku

III. Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny
SHERIDAN TIESTO Bella Fraga
ZACNA DAMA Dzikie Pola (FCOI)

IV. Leonberger
KAYUN LOWE VON THURINGEN
AISZA Nasza Dama

 


NAJPIĘKNIEJSZE MŁODSZE SZCZENIĘ
(sędzia Anna Jaśkiewicz)

I. Cane Corso - BRAVE BOY EX SENTIA OLIPMIUS PRIDE
II. Bokser - DANUSKA Ewenement (FCI)
III. Wyżeł węgierski krótkowłosy - RUNA Rusty Sparks
IV. Owczarek australijski - WILBUR WEATHERVANE Trinkets FCI

 


NAJPIĘKNIEJSZE SZCZENIĘ
(sędzia Simon Parsons)

I. Seter Angielski - Wansleydale Maraschino
II. Owczarek Szetlandzki -ADRENALINE Pomysł na (FCI)
III. Charcik Włoski - GUIDO All'Italica
IV. Owczarek Australijski - Kaleido Star Facebook Star



 


NAJPIĘKNIEJSZY JUNIOR
(sędzia Michael G. Hill)

I. Owczarek Australijski - MALTECO Cofi Capito
II. Whippet - Whiteheads RITA HAYWORTH
III. Wyżeł Weimarski krótkowłosy - Caracas Camistar
IV. Ceskoslovensky Vlciak - Avaya Valentina von Isegrims Erben

 


NAJPIEKNIESZY WETERAN
(sędzia Izabella Krassowska-Salamon)

I. Bokser - FRANIA Ewenement
II. Sznaucer Miniaturowy czarno-srebrny -SHERIDAN TIESTO Bella Fraga
III. Seter Irlandzki - Desperado Lofty
IV. Owczarek Szetlandzki - Alert Ddaredevil Lohrien




NAJPIĘKNIEJSZY PIES RAS POLSKICH
(sędzia Andrzej Kaźmierski)

I. Chart Polski - Ostromir Impuls i Splendor Arcturus
II. Gończy Polski -  POGODNA z Rogu Trzech Książąt
III. Ogar Polski - ZORAN Ostoja znad Łyny
IV. Polski Owczarek Nizinny - Brzask z Jurajskiego Źródła
V. Polski Owczarek Podhalański - Simply Sweet Gold Brilliance

 


ZWYCIĘZCA GRUPY 1
(sędzia Anna Kochan)

I. Biały Owczarek Szwajcarski - DESERT ROSE Grand Canyon
II. Border Collie - Alderaan BE BEE
III. Australian Cattle Dog - Kratos di Monte Tonico
IV. Welsh Corgi Pembroke - ANGUS YANG IZ LEVENZHI


 

ZWYZIĘZCA GRUPY 2
(sędzia Jarosław Grunt)

I. Owczarek Kaukaski - CHESTER S PROSTOR DONA
II. Czarny Terier Rosyjski - FIRE STERTER INIMA MEA
III. Buldog Angielski - CARTIER LA PANTHERE Discreet Charm Of The Bourgeoisie
IV. Bokser - FRANIA Ewenement

 


ZWYZIĘZCA GRUPY 6
(sędzia Stellios MAkaritis)

I. Gończy Polski - POGODNA  z Rogu Trzech Książat
II. Porcelaine - COLA Nova Espera
III. Dalmatyńczyk - Ava Frncesca von Chirlitz
IV. Posokowiec Bawarski - Wrzos Diana Anilas


 

ZWYCIĘZCA GRUPY 7
(sędzia Tadeusz Chwalny)

I. Seter Irlandzki - Fairhaven ZENITH EL PRIMERO
II. Wyżeł Weimarski krótkowłosy - BLUE JEAN BLUES Just Dance
III. Seter Angielski - LEO AMAZES ME Simarilion
IV. Seter Szkocki Gordon - Revolution Breeze SAW GERRERA

 


ZWYCIĘZCA GRUPY 10
(sędzia Janusz Opara)

I. Chart Polski - Ostromir Impuls i Splendor Arcturus
II. Chart Perski Saluki - Arabica DeSoto
III. Whippet -  Whiteheads O'LALA
IV. Charcik Włoski - Monanna Republic GRACIOUS MOUCHE NOIRE


 
   
 


ZKWP OPOLE