pl gb  
 

 

 

Informacje

 

 

 

 

 

 

 

 

free counters

XXXVII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych
Opole, 28-29.04.2018


OBSADA SĘDZIOWSKA

28.04.2018 (sobota) Grupy FCI : 3, 4, 5, 8, 9
29.04.2018 (niedziel) Grupy FCI: 1, 2, 6, 7, 10
Rasy nie uznane przez FCI


28.04.2018


GRUPA 3 FCI

Jesus Pastor Basalo

Jesus Pastor Basalo - Hiszpania

American Staffordshire Terrier
Staffordshire Bull Terrier

Simon Parsons

Simon Parsons – Wielka Brytania

Bulterier
Bulterier miniaturowy

Andrzej Kaźmierski

Andrzej Kaźmierski - Polska

Jack Russell Terrier
Parson Russell Terrier

Janusz Opara - Polska

Airedale Terrier
Cairn Terrier
Foksterier szorstkowłosy
Norwich Terrier
Norfolk Terrier
Terier australijski

Yvonne van den Bogert

Yvonne van den Bogert - Holandia

Border Terrier
Foksterier krótkowłosy
Niemiecki terier myśliwski
Sealyham Terrier
Terier szkocki
West Highland White Terrier

Aneta Dopierała

Aneta Dopierała - Polska

Bedlington Terrier
Dandie Dinmont Terrier
Irish Glen of Imaal Terrier
Irish Soft Coated Wheaten Terrier
Kerry Blue Terrier
Lakeland Terrier
Manchester Terrier
Skye Terrier
Terier brazylijski
Terier czeski
Terier irlandzki
Terier japoński
Welsh Terrier

Jarosław Grunt

Jarosław Grunt - Polska

Australian Silky Terrier
English Toy Terrier
Yorkshire Terrier


GRUPA 4 FCI

Günther Ehrenreich

Günther Ehrenreich - Austria

Jamnik długowłosy standardowy
Jamnik krótkowłosy standardowy
Jamnik szorstkowłosy króliczy
Jamnik szorstkowłosy miniaturowy

Georgiy Onishchenko

Georgiy Onishchenko – Ukraina

Jamnik długowłosy króliczy
Jamnik długowłosy miniaturowy
Jamnik krótkowłosy króliczy
Jamnik krótkowłosy miniaturowy
Jamnik szorstkowłosy standardowy

 


GRUPA 5 FCI

Glenway Dymock

Glenway Dymock - Wielka Brytania

Basenji

Sylvie Desserne

Sylvie Desserne - Francja

Akita
Alaskan Malamute
Canaan Dog
Cirneco dell'Etna
Fiński Lapphund
Norsk Lundehund
Shiba
Szpic fiński
Szpic miniaturowy (Pomeranian)

Salvatore Tripoli

Salvatore Tripoli - Włochy

Akita amerykańska
Samoyed
Siberian Husky
Thai Ridgeback Dog
Västgötaspets

Anna Jaśkiewicz

Anna Jaśkiewicz - Polska

Chow Chow
Eurasier
Łajki
Karelski pies na niedźwiedzie
Nagi pies meksykański
Nagi pies peruwiański
Pies Faraona
Podenco z Ibizy
Szpic niemiecki mały
Szpic niemiecki średni
Szpic wilczy
Pozostałe rasy


GRUPA 8 FCI

Ivan Vasiljevič

Ivan Vasiljevič - Serbia

Barbet
Clumber Spaniel
Cocker spaniel amerykański
Cocker spaniel angielski
Płochacz niemiecki – Wachtelhund
Springer spaniel angielski
Springer spaniel walijski
Kooikerhondje
Lagotto romagnolo

Tamás Jakkel

Tamás Jakkel - Węgry

Flat Coated Retriever
Labrador Retriever

Leszek Salamon

Leszek Salamon - Polska

Golden Retriever
Nova Scotia Duck Tolling Retriever
Pozostałe rasy


GRUPA 9 FCI

Stelios Makaritis

Stelios Makaritis - Grecja

Chihuahua krótkowłosy
Rosyjski toy długowłosy
Rosyjski toy krótkowłosy
Shih Tzu
Spaniel tybetański
Terier tybetański

Maite Gonzalbo Lorenzo

Maite Gonzalbo Lorenzo - Hiszpania

Chihuahua długowłosy
Chiński grzywacz
Lhasa Apso

Michael G. Hill Fot. www.dogjudge.com

Michael G. Hill - Kanada

Boston Terrier
King Charles Spaniel
Mops
Pekińczyk

Glenway Dymock

Glenway Dymock - Wielka Brytania

Chin japoński
Buldog francuski

Tomas Kucera

Tomas Kucera - Czechy

Gryfonik belgijski
Gryfonik brukselski
Cavalier King Charles Spaniel
Brabantczyk
Papillon
Phalène

Rafał First

Rafał First - Polska

Bichon Frisé
Bolończyk
Coton de Tuléar
Hawańczyk
Lwi piesek
Maltańczyk
Pudle


MŁODY PREZENTER

Dorota Witkowska

Dorota Witkowska - Polska


SĘDZIA REZERWOWY

Krystyna Opara

 

Krystyna Opara - Polska
 

 

Piotr Król

 

Piotr Król - Polska
 

 

29.04.2018


GRUPA 1 FCI

Leszek Salamon

Leszek Salamon - Polska

Owczarek Niemiecki Krótkowłosy
Owczarek Niemiecki Długowłosy

Michael G. Hill Fot. www.dogjudge.com

Michael G. Hill - Kanada

Owczarek szetlandzki
Owczarek szkocki długowłosy
Owczarek szkocki krótkowłosy

Simon Parsons

Simon Parsons – Wielka Brytania

Welsh Corgi Cardigan
Welsh Corgi Pembroke

Sylvie Desserne

Sylvie Desserne - Francja

Bearded Collie
Biały owczarek szwajcarski
Polski owczarek nizinny
Polski owczarek podhalański

Anna Jaśkiewicz

Anna Jaśkiewicz - Polska

Československý Vlčák
Kuvasz
Maremmano-Abruzzese
Owczarek belgijski - Groenendael
Owczarek belgijski - Malinois
Owczarek belgijski – Tervueren
Owczarek belgijski – Laekenois
Owczarek francuski - Beauceron
Owczarek francuski – Briard
Owczarek staroangielski – Bobtail
Owczarek kataloński długowłosy
Puli
Pumi
Schipperke

Karen Gilliland

Karen Gilliland - Irlandia

Czuwacz słowacki
Ciobanesc Romanesc Mioritic
Australian Cattle Dog
Border Collie
Bouvier des Flandres
Owczarek australijski (typ amerykański)
Pozostałe


GRUPA 2 FCI

Jarosław Grunt

Jarosław Grunt - Polska

Buldog angielski
Dog argentyński
Dog kanaryjski
Dog z Majorki
Mastif pirenejski

Georgiy Onishchenko

Georgiy Onishchenko - Ukraina

Bokser
Fila Brasileiro
Mastif neapolitański
Owczarek kaukaski
Owczarek środkowoazjatycki

Günther Ehrenreich

Günther Ehrenreich - Austria

Sznaucer miniaturowy biały
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny
Sznaucer miniaturowy czarny
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól
Sznaucer olbrzym czarny
Sznaucer olbrzym pieprz i sól
Sznaucer średni czarny
Sznaucer średni pieprz i sól

Anna Kochan

Anna Kochan - Polska

Anatolian
Berneński Pies Pasterski
Doberman
Landseer (typ kontynentalno-europejski)
Pirenejski pies górski
Shar Pei
Tornjak

Janusz Opara – Polska

Dogue de Bordeaux
Duży szwajcarski pies pasterski
Entlebucher
Hovawart
Leonberger
Mastif angielski
Mastif hiszpański

Stelios Makaritis

Stelios Makaritis - Grecja

Mastif tybetański
Nowofundland
Pinczer miniaturowy
Pinczer średni
Tosa

Krystyna Opara

Krystyna Opara - Polska

Bernardyn długowłosy
Bernardyn krótkowłosy
Bullmastiff
Czarny terier rosyjski
Rottweiler

Salvatore Tripoli

Salvatore Tripoli - Włochy

Cane Corso Italiano
Dog niemiecki (błękitny)
Dog niemiecki (czarny, arlekin)
Dog niemiecki (żółty, pręgowany)
Pozostałe


GRUPA 6 FCI

Glenway Dymock

Glenway Dymock - Wielka Brytania

Basset Hound
Beagle
Grand Basset Griffon Vendéen
Petit Basset Griffon Vendéen
Rhodesian Ridgeback

Izabella Krasowska-Salamon

Izabella Krasowska-Salamon - Polska

Alpejski gończy krótkonożny
Dalmatyńczyk
Gończy berneński
Gończy ze Schwyz
Gończy słowacki
Mały gończy gaskoński
Gończy polski
Ogar polski
Posokowiec bawarski
Posokowiec hanowerski
Pozostałe


GRUPA 7 FCI

Tadeusz Chwalny

Tadeusz Chwalny - Polska

Braque d'Auvergne
Braque de l'Ariege
Braque du Bourbonnais
Braque Saint-Germain
Drentsche Patrijshond
Duży münsterländer
Epagneul bleu de Picardie
Epagneul Breton
Epagneul de Pont-Audemer
Epagneul français
Epagneul picard
Gryfon Korthalsa
Mały münsterländer
Pointer
Pudelpointer
Seter angielski
Seter irlandzki
Seter irlandzki czerwono-biały
Seter szkocki-Gordon
Wyżeł czeski szorstkowłosy-Fousek
Wyżeł duński
Wyżeł fryzyjski
Wyżeł gaskoński
Wyżeł hiszpański z Burgos
Wyżeł niemiecki długowłosy
Wyżeł niemiecki krótkowłosy
Wyżeł niemiecki ostrowłosy
Wyżeł niemiecki szorstkowłosy
Wyżeł pirenejski
Wyżeł portugalski
Wyżeł słowacki szorstkowłosy (Ohar)
Wyżeł weimarski długowłosy
Wyżeł weimarski krótkowłosy
Wyżeł węgierski krótkowłosy
Wyżeł węgierski szorstkowłosy
Wyżeł włoski krótkowłosy
Wyżeł włoski szorstkowłosy


GRUPA 10 FCI

Tamás Jakkel

Tamás Jakkel - Węgry

Charcik włoski
Chart afgański
Chart afrykański - Azawakh
Chart arabski-Sloughi
Chart hiszpański
Chart perski
Chart polski
Chart rosyjski-Borzoj
Chart szkocki
Chart węgierski
Greyhound
Whippet
Wilczarz irlandzki


RASY NIE UZNANE PRZEZ FCI

Piotr Król

Piotr Król - Polska

American Hairless Terrier
Biewer Yorkshire Terrier
Boerboel
Moskiewski Pies Stróżujący
Pudel Wielobarwny Duży
Pozostałe rasy


MŁODY PREZENTER

Janusz Opara - Polska


SĘDZIA REZERWOWY

Krystyna Opara

Krystyna Opara - Polska

Obsada sędziowska może ulec zmianie z powodów niezależnych od organizatorów!

Aktualizacja: 10/12/2017

 

 
   
 

ZKWP OPOLE