pl gb  
 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

free counters

XXXVI Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych
Opole, 22-23.04.2017

WYNIKI

BEST IN SHOW CACIB Opole 2017

Sędzia: Rafael de Santiago (PR)

1. Gończy Polski - Huncwot Kłusująca Sfora FCI
2.  Akita Amerykańska
- No Pain No Gain Ruthdale
3. Chart Polski
- Ostromir Impuls i Splendor Arcturus
4. Jamnik szorstkowłosy standardowy
- Raydachs Ride My Ducati SW

BIS Fot. Monika Milian

SOBOTA, 22.04.2017

NAJLEPSZA PARA HODOWLANA

I Kerry Blue Terrier - Avalanche Eire-Kerry U Hippy & Avalanche Eire-Kerry Vera Nasha
II Szpic Wilczy - Russkoe Serrebero Edelweis & Russkoe Serrebero Elegia MayskoyNochi
III West Highland White Terrier - Max Ernst Daisy Club (FCI) & Bianca Daisy Club (FCI)
IV Cairn terier - Kimo Grandiflora Połkrza & Kiri Połkrza

NAJPIĘKNIEJSZE MŁODSZE SZCZENIĘ

I Samoyed
II Basenji
III Cocker Spaniel Angielski - Antares
IV Pekińczyk - Verona Wronia Pagoda Zlota Orchidea Astarte Gold

NAJPIĘKNIEJSZE SZCZENIĘ

I Nefre (FCI) Fusion With Cannis Souris
II Labrador Retriever - Avalanch Kreauzburg
III Jamnik szorstkowłosy standardowy - Ex Sentia Sgt. Debbie Calahan
IV Alaskan Malamute - Monikona Fire in My Heart

NAJPIĘKNIEJSZY JUNIOR

I Pekińczyk - Bilanciato's Balloco Astarte Gold
II Kerry Blue Terrier - Pride of Avalanche iz Goluboi Legendy
III Buldog francuski - Impression La Vie Boheme
IV Akita - Vakarimasen

NAJPIĘKNIEJSZY WETERAN

I Samoyed  - Samantic Only You
II Foksterier szorstkowlosy - Mixmira Vintage
III Chiński Grzywacz - Daarrsy Plysovy pritel
IV Amerykański Cocker Spaniel - Just Jazz Catonium

BOG III

I Terier Szkocki - Filisite Brash Arts Mistery
II Yorkshire Terrier - Magic Country Forward
III Kerry Blue Terrier - Pride of Avalanche iz Goluboi Legendy
IV Parson Russel Terrier - Impuls Mysia Zagłada

BOG IV

I Jamnik standardowy szorstkowłosy - Raydachs Ride My Ducati SW
II Jamnik miniaturowy krótkowłosy
III Jamnik standardowy długowłosy
IV Jamnik miniaturowdługowłosy

BOG V

I Akita Amerykańska - No Pain No Gain Ruthdale
II Szpic Miniaturowy Pomeranian - Navigator Premiera Poland
III Samoyed - Sammantic Only You
IV Akita - Vakarimasen

BOG VIII

I Cocker Spaniel Angielski - Game of Thrones Cersei Renmil's Dream
II Portugalski Pies Dowodny - Odysea Impresario At Pouch Cove
III Labrador Retriever - Casablanca Peter's Gang Sitkowski Bór FCI
IV Flat Coated Retriever - Arwen Tia Vrbovecke Strane

BOG IX

I Chihuahua długowłosy - Master of Show z Rodu Azteków
II Pudel średni czarny - Attila-Laki Black Joktan
III Boston Terrier - Peppa Shutterfly Rybnik
IV Gryfonik Brukselski - Hot Hipster

NIEDZIELA, 23.04.2017

NAJPIĘKNIEJSZY PIES RASY POLSKIEJ

I Gończy Polski - Huncwot Kłusująca Sfora FCI
II Ogar Polski - Rozmaryn Poszły w Las
III Chart Polski - Ostromir Impuls i Splendor Arcturus
IV Polski Owczarek Nizinny - Fantasmagoria Kontekst

NAJPIĘKNIEJSZE MŁODSZE SZCZENIĘ

I Owczarek Środkowoazjatycki - Winter Stars Adrenalina
II Chart Afgański - Calamus Copyright
III Whippet - Serendipio Tempranillo Dominija
IV Chart rosyjski Borzoj - Xanthus Magnus

NAJPIĘKNIEJSZE SZCZENIĘ

I Beagle - Karakush Arnotts Tim Tam
II Owczarek Belgijski Malinois - Elektra Maligold
III Wilczarz Irlandzki - Corvetta Celtic Alanda
IV Whippet - Whiteheads Pumba

NAJPIĘKNIEJSZY JUNIOR

I Sznaucer miniaturow czarno-srebrny - Rozważa Mastrton Forever FCI
II Greyhound - Fionn Clann Sherwood At Caletto
III Artistic Isabel's (FCI) Ariel
IV Seter Irlandzki

NAJPIĘKNIEJSZY WETERAN

I Beagle - Alatorius Old Old Glory Altromondo
II Seter Irlandzki - Lofty Desperado
III Welsh Corgi Cardigan - Uszaki Elf Owl
IV Ceskoslovensky Vlcak - K-Lee Vornija z Peronówki

BOG I

I Owczarek Australijski - Unlock The Fire Moto Pies
II Bearded Collie - Albert Einstein Monachristie
III Polski Owczarek Podhalański - Shaman Osemit FCI
IV Welsh Corgi Pembroke - Acadmia Canis Idea

BOG II

I Doberman - Artistic Isabel's (FCI) Ariel
II Shar Pei - Janet Lady Nil World
III Dog Niemiecki żółty  - Campanula Qwirynus FCI
IV Nowofundland - Cayuga Just Back From Hollywood At Cancrimo

BOG VI

I Gończy Polski - Huncwot Kłusująca Sfora FCI
II Gończy Serbski - Gaja Staroplaniska
III Beagle - Fontposca's Mio Amore
IV Ogar Polski - Rozmaryn Poszły w Las

BOG VII

I Seter Szkocki Gordon - Dolce Link Everywhere z Ojcowskiej Doliny
II Wyżeł Węgierski krótkowłosy - Shilla Line Bentley
III Wyżeł Weimarski krótkowłosy - Yazz BabaribaOf Atria Cordis
IV Wyżeł Niemiecki szorstkowłosy - Xavo Stella Venandi

BOG X

I Chart Polski - Ostromir Impuls i Splendor Arcturus
II Greyhound - Fionn Clann Sherwood At Caletto
III Chart Afrykański Azawakh - Tigidit Wiluna
IV Whippet - Whiteheads O'my

 
   
 


ZKWP OPOLE