Biuro
Oddział
Hodowle
Szczenięta
Reproduktory
Szkolenia
*
  WystawyZarządKOMUNIKATYRegulaminyKynologia*
 

Hodowle

ZKwP Oddział Opole

Wszelkie zmiany na stronie internetowej Oddziału prosimy dokonywać drogą mailową na adres Oddziału: biuro@zkwp-opole.pl Informacje o hodowli, szczeniętach, reproduktorach, championach prosimy wypełnić na załączonym DRUKU (załącznik) i odesłać na adres Oddziału, w celu weryfikacji danych. Warunkiem zamieszczenia ogłoszenia jest opłacenie składki członkowskiej za rok bieżący.

Opolskie hodowle, wg kolejności w grupach FCI. Warunkiem zamieszczenia ogłoszenia jest opłacenie składki członkowskiej za rok bieżący.

GRUPA I
Owczarki i inne psy pasterskie z wyłączeniem szwajcarskich psów do bydła

*AUSTRALIAN CATTLE DOG

ZBÓJECKA SAGA Maciejowska-Pilak Jadwiga, Pilak Ireneusz
46-233 Biadacz, ul. Kujakowicka 21
504 18 25 63, 512 18 51 96 email www


*BEARDED COLLIE

VICTORY OF LOVE Zaremba-Malec Ewa
46-070 Osiny, ul. Dębowa 7
692 96 33 96
email www


*BIAŁY OWCZAREK SZWAJCARSKI

GWYNBLEIDD Bizoń Beata
46-023 Węgry, ul. Kotorska16
505 05 15 55
email www


*BORDER COLLIE

JOY AND ENERGY Jaszcza Alicja
45-291 Opole, ul. Batalionu Parasol 17/103
508 05 27 77
email


*CANE DA PASTORE MAREMMANO-ABRUZZESE

ZŁOTA GRAŃ FCI Posyniak Anna
49-305 Żłobizna, ul. Magnolii 4
606 34 55 58 email
www


*CZECHOSŁOWACKI WILCZAK

LEŚNY KAMRAT FCI Więcek Agnieszka
46-060 Prószków, ul. Partyzancka 14/1
77 464 80 29 696 44 21 03
email www


*OWCZAREK AUSTRALIJSKI (TYP AMERYKAŃSKI)

COUNTRY COLLIE Famuła Daria
46-070 Komprachcice, ul. Lipowa 24
77 464 64 57 email
www


VELVET Dylong Krystyna
47-120 Zawadzkie, ul. Sienkiewicza 9
77 463 49 28
email www


*OWCZAREK FRANCUSKI BRIARD

VICTORY OF LOVE Zaremba-Malec Ewa
46-070 Osiny, ul. Dębowa 7
692 96 33 96
email www


Z PUDEŁKA CZEKOLADEK FCI Kowalczyk Anna
46-070 Wawelno, ul. Niemodlińska 37
691 50 24 03
email www


*OWCZAREK NIEMIECKI

DOBRZYKÓW Famuła Bernard
46-070 Komprachcice, ul. Lipowa 24
77 464 64 57 509 61 18 70
email www


LUPUS FRATER Jaszcza Sławomir
45-291 Opole, ul. Batalionu Parasol 17/103
508 05 27 77 email
www


MAKARO Rogożyński Mariusz
48-317 Korfantów, Stara Jamka 75
606 92 87 15


NOSTER Pędziwilk Zbigniew
45-741 Opole-Wójtowa Wieś ul. Wasylewskiego 16a
77 474 77 37 504 96 35 81


VON GOLSCHOWITZ HUTTE Boczar Marek
48-250 Głogówek, Golczowice 20
782 52 00 03, 696 85 33 80 email
www


VON TOYOTA WAY Nikolajczyk Marcin
Rogów Opolski, ul. Kościuszki 53
693 52 96 02, 697 64 70 81
email


VOM WALDFURTER WALD Giele Patryk
48-324 Przechód 231
77 420 29 60 600 44 38 31 email www


WAWELNO Nowotny Bernard
46-073 Wawelno, ul. Polna 5
77 464 65 18
604 79 66 15 email
– przez cały rok – szczenięta w hodowli


WINOWSKA DOLINA Florek Grzegorz
46-060 Winów, ul. Zbożowa 11
77 474 83 58
www


Z BYCZYŃSKIEJ DOLINY Jagieła Bogusław
46-220 Byczyna, Miechowa 45
+48 502 42 48 01 email


Z CZARNOWĄS Fila Jerzy
46-020 Czarnowąsy, ul. Wolności 107
77 469 12 01 660 86 53 90 email www


Z KADŁUBSKIEGO PIECA Podleska Dariusz
47-100 Kadłub, ul. Dworcowa 11
667 79 66 73 email


Z KOŹLA Bonczyński Stanisław
47-200 Kędzierzyn-Koźle, ul. Łukasińskiego 11/1
791 96 44 00 email
www


Z LASKOWIC Kaps Janusz
48-231 Lubrza, Laskowice 15
77
437 53 15 503 10 55 31 email www


Z WIERCHLESIA Wasik Edward
47-133 Piotrówka, ul. Strzelecka 7
77 463 22 07


Z ŻĘDOWIC Szlapa Andrzej
47-120 Żędowice, ul. Powstańców Śl. 23
531 989 222, +49 157 508 25 333


*OWCZAREK PODHALAŃSKI

CHLUBA LILIOWEJ PRZEŁĘCZY Różycka Joanna, Mateusz
46-022 Luboszyce, ul. Czarnowąska 1
604 91 11 35, 696 35 30 46
email www


MAŁA DOLINA Przybyła Henryk
46-070 Polska Nowa Wieś, ul. Lipowa 37
77 464 60 60 661 46 46 06


VISENNA Kamińska Dorota
48-200 Prudnik, Dębowiec 10
77 436 63 87 609 28 37 19
email www


ZŁOTA GRAŃ FCI Posyniak Anna
49-305 Żłobizna, ul. Magnolii 4
606 34 55 58 email
www


*OWCZAREK RUMUŃSKI MIORITIC

CARSKIE SIOŁO Rosół Sylwia
506 46 31 62 email


FELIX PASTOR Florek Ewa
Opole
77 474 83 58 607 42 06 42
email www


*OWCZAREK SZETLANDZKI SHELTIE

KWIAT BAŁTYKU Wszółkowska-Pęcherczyk Dorota
39-300 Wieluń, ul. Powstańców Warszawy 2
887 33 32 77
email www


NABRAM-PORAJ Grzesiek Izabela
44-100 Gliwice, ul. Orlickiego 3/9
660 09 37 30
email


QUOYS FCI Stańczak Aleksandra
Kędzierzyn-Koźle, ul. Kościuszki 18/3
796 11 52 52
email www


VELVET Dylong Krystyna
47-120 Zawadzkie, ul. Sienkiewicza 9
77 463 49 28
email www


VENTORA Mazur-Szkodzińska Patrycja
55-200 Miłocice Małe, ul. Główna 20
791 97 07 27
email www


*POLSKI OWCZAREK NIZINNY

BORSUCZE SIOŁO Borsuk Alicja
46-250 Wołczyn, ul. Kluczborska 23/2
600 04 54 67 email


PRZYJACIEL NA ZAWSZE FCI Bogacz-Woźniak Beata
46-043 Dylaki, ul. Szkolna 5/1
77 465 22 55   601 44 59 25
email www

**

GRUPA II
Pinczery i sznaucery, molosy, psy górskie i szwajcarskie psy do bydła

*BERNEŃSKI PIES PASTERSKI

BERNIDOM Kokot Alicja
45-920 Opole, ul. Malwowa 9
600 01 05 39 email
www


KOCHANY URWIS FCI Sumara Barbara
42-200 Kluczbork, ul. Waryńskiego 3 A
661 43 19 54
email www


OPOLSKIE BERNESY FCI Grzegorek Katarzyna
46-020 Czarnowąsy, ul. Nowa 3, Borki
669 08 14 59 email
www


ZAGRODA ZACHODNICH WIATRÓW Lasek Małgorzata
46-211 Kujakowice, Maciejów 26
660 45 90 80 email www


ZE SFORY ARIADNY Stec Jadwiga
45-267 Opole, ul. Grota Roweckiego 11D/9
606 34 89 10
email


Z SZWAJCARSKIEGO MIOTU Ciamaga Konrad
45-287 Opole, ul. Szarych Szeregów 25B
603 67 05 99 email www


*BOKSER

MARSOWA MINA Dolińscy Ewa, Janusz
77 457 00 35 606 98 97 41 email www


*BULDOG ANGIELSKI

SŁODKIE BULWY Sytnik Kamila
600 76 07 64 email www


*CZARNY TERIER ROSYJSKI

KAJKOWA ZAGRODA Bijałd-Mikołajewicz Katarzyna
49-120 Dąbrowa, ul. Wysockiego 4
604 93 65 32


*DOBERMAN

CANIS-EXIMIUS Wymysło Wiesław, Spulna-Wymysło Jolanta
506 31 45 15, 506 31 46 25 email www


*DOG NIEMIECKI

ALPAKA FCI Nowicki Leszek
Opole, ul. 1-go Maja 127/12
727 32 98 29


GOLDEN ALEKSANDRIA Ciszewski Maciej
46-200 Kluczbork, ul. Wołczyńska 64
77 413 30 38 663 18 01 20
email www


HABAS Karpińska-Kamińska Anna
46-380 Dobrodzień, ul. Powstańców Śl. 13
609 51 26 80


JUL-JAN FCI Zielińska Joanna
46-040 Grodziec, ul. Brzozowa 5
607
71 56 76 www


*DUŻY SZWAJCARSKI PIES PASTERSKI

ALPEN SCHATZ FCI Pasieka Joanna
46-042 Szczedrzyk, ul. Ozimska 46
698 17 30 16 email
www


Z WERWĄ Rusinek Katarzyna
49-120 Dąbrowa, ul. Malinowa 9
510 34 65 95
email www


*LEONBERGER

BURSZTYNOWA WATAHA Glik Daniela, Damian
46-040 Krasiejów, ul. Robotnicza 1A
email


*NOWOFUNDLAND

CANCRIMO FCI Pawłowska Maja
880 04 44 73 email


GRZECZNY MIŚ Kulej Renata
Dzierżona 45, 46-211 Kujakowice Górne

608 68 23 04 email www


*OWCZAREK KAUKASKI

BRACCOMB Bordignon Magdalena
46-080 Chróścice, ul. Nad Rzeką 1
668 35 02 89 email www


*OWCZAREK ŚRODKOWOAZJATYCKI

CZABAN TURKMENI Bednarek Mateusz
46-040 Mnichus, ul. Leśna 30
604 54 10 05 email www


*ROTTWEILER

IMMORTAL ROTT Grzesik Czerenda Anna
45-625 Opole, ul. Józefa 4a
668 35 02 89 email www


*SHAR-PEI

BAAROSZERO Andruszewscy Katarzyna, Artur
Polska Nowa Wieś, ul. Lipowa 9
75 744 72 38 607 29 12 83, 609 33 47 08 email
www


*SZNAUCER MINIATUROWY CZARNY, CZARNO-SREBRNY

WITH ME FCI Wiśniewska Katarzyna
Chrząstowice, ul. Zielona 13
782 59 53 81 email www


Z MAZURSKIEJ WSI Makuch Anna
14-100 Ostróda, Kajkowo, ul. Polna 24
609 83 22 89 email www


*SZNAUCER OLBRZYM CZARNY

Z MAZURSKIEJ WSI Makuch Anna
14-100 Ostróda, Kajkowo, ul. Polna 24
609 83 22 89 email www


*SZNAUCER ŚREDNI PIEPRZ I SÓL

BRZESKIE BRODACZE Stanisławska Iwona
49-300 Brzeg, ul. Rybacka 12
77 416 37 61 731 85 52 47 email www


ELITESSE Urbańska Agnieszka
55-120 Oborniki Śl., ul. Trzebnicka 16/21
601 43 20 57 email www


ŹRÓDLANA DOLINA Stodoła Natalia
46-233 Bąków, Bogdańczowice 21
661 10 01 40 email www


*TORNJAK

MALOWANA IZBA Boćko Jakub
46-310 Gorzów Śl., Pawłowice 97
34 359 31 51 698 96 04 49
email

**

GRUPA III
Teriery

*AIREDALE TERRIER

BALUTIDO Hebel-Blizna Anna
46-082 Kup, Brynicka 31 B/6
660 17 11 61 email www


GWIDON Radlak Grzegorz
46-081 Dobrzeń Wielki, ul. Kwiatowa 7
504 09 88 17,  792 01 72 40 email www


MALOWANA IZBA Boćko Alina, Kazimierz
46-310 Gorzów Śl., Pawłowice 97
34 359 31 51 698 96 04 49
email www


*AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER

TABOO Mieszała Magdalena
56-410 Dobroszyce, Sadków 39
506 71 90 79 email www


*FOKSTERIER KRÓTKOWŁOSY

ASKIRAS Maras Adam
46-250 Wołczyn Krzywiczny, ul. Wołczyńska 72
77 418 06 56 604 52 77 43


*NIEMIECKI TERIER MYŚLIWSKI

ASKIRAS Maras Adam
46-250 Wołczyn Krzywiczny, ul. Wołczyńska 72
77 418 06 56 604 52 77 43


*PARSON RUSSEL TERRIER

HERBU PARSON Gelner Wojciech
48-200 Prudnik, ul. Sowińskiego 18
604 33 00 31 email www


*STAFFORDSHIRE BULL TERRIER

HARPAGON Wolańska Aleksandra
48-316 Łambinowice, Okopy 14
77 43 44 326 608 57 91 53 email
www


*TERIER WALIJSKI

PSIARNIA Z BLOKU Ostrowska Maria
609 66 46 89


*WEST HIGHLAND WHITE TERRIER

AGIDOR Sawczuk Magdalena
42-700 Lubliniec, ul. Wyszyńskiego 70
34 351 02 84 698 45 98 35
email www


Z HELENKOWEJ STRZECHY FCI Mijas Gabriela
47-100 Strzelce Opolskie, ul. Mickiewicza 33
602 66 31 48 email


*YORKSHIRE TERRIER

CHANTREL Iwanowska Dorota
Opole, ul. Plebiscytowa 36/3
77 455 69 54 501 32 36 73
email  


HABAS Karpińska-Kamińska Anna
46-380 Dobrodzień, ul. Powstańców Śl. 13
609 51 26 80
www


MAGICZNA GWIAZDA Godniak Maria
46-203 Kluczbork, ul. Norwida 11b/5
77 418 13 55
email www  


MARII-YORKI Kraśnicka Maria
45-533 Opole, ul. Gombrowicza 64
600 69 27 92
email


PRUDNICKI DWOREK Jung Jolanta
Prudnik, ul. Moniuszki 13
77 436 21 07 503 13 69 33
email www


SZEMROWICKI DWOREK Nowak Krystyna
Opole, ul. Wrocławska 40/1
77 457 54 75 www

**

GRUPA IV
Jamniki

*JAMNIK DŁUGOWŁOSY KRÓLICZY

Z GAJU KARCZÓW Olender Grażyna
49-120 Karczów, Cmentarna 5
77 464 10 87 606 98 13 13
email www


*JAMNIK DŁUGOWŁOSY MINIATUROWY

Z GAJU KARCZÓW Olender Grażyna
49-120 Karczów, Cmentarna 5
77 464 10 87 606 98 13 13
email www


*JAMNIK DŁUGOWŁOSY STANDARD

Z GAJU KARCZÓW Olender Grażyna
49-120 Karczów, Cmentarna 5
77 464 10 87 606 98 13 13
email www


*JAMNIK SZORSTKOWŁOSY MINIATUROWY

Z GAJU KARCZÓW Olender Grażyna
49-120 Karczów, Cmentarna 5
77 464 10 87 606 98 13 13
email www


*JAMNIK SZORSTKOWŁOSY STANDARD

Z GNIAZDA FIESTY Piotrowska Renata
47-214 Komorno, ul. Kolejowa 10
605 25 59 57
email www

**

GRUPA V
Szpice i psy w typie pierwotnym

*AKITA AMERYKAŃSKA

DAIKOKU Klimek Krystian
46-050 Tarnów Opolski, ul. Fiołkowa 14
606 46 00 58 email www


GOGOLIŃSKA KAROLINA Macha Waldemar
Gogolin, ul. Strzelecka 24/12
77 467 15 39
email www


KARIOTYDA Fassa Anna
47-303 Krapkowice, ul. Reymonta 24
77 466 27 76 507 42 30 41 www


*AKITA JAPOŃSKA

KOFUKU NO KAMI Kuc Piotr
Mechnice, ul. Niemodlińska 27, 46-073 Chróścina Opolska
517 547 304


MIDORI NO NIWA Rafalska Anna
47-200 Kędzierzyn-Koźle, ul. Kanonierów 3
606 726 574 email www


*ALASKAN MALAMUTE

WOLF HUTS FCI Strzelczyk Maria
47-150 Lesnica, Lichynia, ul. Daszyńskiego 17 (okolice Góry Św. Anny)
77 461 53 31 500 14 75 89 email www


ŹRÓDLANA DOLINA Stodoła Natalia
46-233 Bąków, Bogdańczowice 21
661 10 01 40 email www


*NAGI PIES MEKSYKAŃSKI ŚREDNI

Z GANGU ŁYSYCH Gruca Joanna
98-420 Sokolniki, ul. Słoneczna 31
662 531 971 email
www


*POMERANIAN

HAPPY HAVEN Karpiński Rudolf
48-200 Prudnik, Niemyslowice 100
email


LITTLE KING`S Zierbock Tomasz
46-380 Dobrodzień – Turza, ul. Leśna 22
698 32 51 42
email www


SZAFRANOWA POLANA Pisula Izabela
42-142 Przystajń, Kluczno 10
34 319 14 56 662 25 17 91 email
www


WŁOCHATY FCI Jantos Violetta
46-211 Łowkowice, ul. Rigola 104
77 413 15 92
email www


*SAMOYED

RARE GOLD Wojtusiak-Woźniak Anna
48-381 Goświnowice, ul. Kolejowa 16
77 435 61 26 503 08 38 13
email


*SHIBA INU

ARIADINA Kolek Malgorzata
48-200 Prudnik, ul. Kościuszki 44/6
507 78 78 28


YOSOKU Niebylska Iwona
46-053 Chrząstowice, ul. Młyńska 5
501 40 84 26


*SIBERIAN HUSKY

FREEDOME CHOICE FCI Chrzanowska Anna
 
email www


*SZPIC WILCZY

TINKTORIUS Broniszewski Leszek
Opole, ul. Kołłątaja 21/6
662 21 65 34, 606 80 30 16 email


ZYGZAK Merski Witold
45-708 Opole, ul. Niemodlińska 6/4
502 00 10 41, 507 21 31 57
email www


*THAI RIDGEBACK DOG

HABAS Karpinska-Kaminska Anna
46-380 Dobrodzien, Powstancow Sl. 13
609 51 26 80
www

**

GRUPA VI
Psy gończe i rasy pokrewne

*GOŃCZY POLSKI

KŁUSUJĄCA SFORA FCI Weron Grzegorz
534 00 68 21 email
www


LEŚNA ODWAGA Jaroń Justyna
46-243 Bogacica, Żabiniec 26 A
515 28 94 38


ZAKAZANY REWIR Wiśniewski Krzysztof
44-180 Toszek, Ciochowice, ul. Szkolna 11
600 81 44 06


ZIMNY TROP Fornalczyk Michał
46-233 Bąków, Biadacz, ul. Kluczborska 11
77 413 12 11
888 32 80 32


*GOŃCZY SŁOWACKI KOPOV

Z KLANU GUINNESSA Koryzma Kazimierz, Michał
47-320 Gogolin, ul. Górna 29
77 466 63 71 507 04 78 94 www email


*OGAR POLSKI

WSCHODNIA HISTORIA FCI Szewczuk Miłosz
46-100 Namysłów, Kowalowice, ul. Główna 66
783 51 16 36 email


*POSOKOWIEC BAWARSKI

ZŁOTY BÓR FCI Grajcki Marcin
47-133 Jemielnica, ul. 1 Maja 14
721 03 40 02 email


*RHODESIAN RIDGEBACK

BAHATI SHOMORO Wróbel Dagmara
46-022 Biadacz k. Opola, ul Małapańska 17
506 16 09 93 email www


SZAFRANOWA POLANA Pisula Izabela
42-142 Przystajń, Kluczno 10
34 319 14 56 662 25 17 91 email
www


WŚRÓD BRZÓZ Rzęsikowska Katarzyna
46-070 Komprachcice, ul. Lipowa 58
607 69 97 26 email
www


Z WERWĄ Rusinek Katarzyna
49-120 Dąbrowa, ul. Malinowa 9
77 464 11 00 510 34 65 95
email www

**

GRUPA VII
Wyżły

*MAŁY MÜNSTERLÄNDER

KANAPOWA ZŁAJA Bronowicki Lech
49-305 Brzeg, ul. Żeromskiego 13/4
516 12 04 00 email www


SIOŁKOWICKA SFORA Kulig Mateusz
Siołkowice Stare


*SETER ANGIELSKI

WHITE-SETTLAND Płonka Robert
Skomlin
781 11 19 78


*SETER IRLANDZKI

ASCOLLIN FCI Motowidełko Anna
45-401 Opole, ul. Bielska 28/10
788 33 97 54 email www


EBONY-SETT FCI Knapczyk Karolina
46-050 Miedziana, ul. Leśna 12
502 89 11 48 email
www


*SETER SZKOCKI GORDON

BURJATKA Górnicki Andrzej
46-034 Pokój, ul. Żeromskiego 18
502 37 78 84 email


EBONY-SETT FCI Knapczyk Karolina
46-050 Miedziana, ul. Leśna 12
email
www


*SPANIEL BRETOŃSKI

Z NYSKIEGO GRODU Iżycki Henryk
48-304 Nysa, ul. Osmańczyka 30/5
77 433 16 30


*WYŻEŁ NIEMIECKI KRÓTKOWŁOSY

LEŚNY AKORD Kopeć Maciej
Ołczyn
606 43 72 72


ZE ŚLIWICKIEGO CZARNEGO DWORU Cholewa Wiesław
48-385 Otmuchów, ul. Śliwice 34


ZIMNY TROP Fornalczyk Michał
46-233 Bąków, Biadacz, ul. Kluczborska 11
77 413 12 11
888 32 80 32


*WYŻEŁ NIEMIECKI SZORSTKOWŁOSY

CANIS FORTUNA Rosa Małgorzata, Waldemar
46-024 Jełowa
77 455 13 45 602 19 91 66
email www


FROM STOBRAWA WOODS Wysocki Dariusz
Pisarzowice
508 38 55 58


*WYŻEŁ WEIMARSKI KRÓTKOWŁOSY

CANIS FORTUNA Rosa Małgorzata, Waldemar
46-024 Jełowa
77 455 13 45 602 19 91 66
email www


Z KRAPKOWICKICH ŁOWISK Gorecki Marian
47-300 Krapkowice, ul. Leśna 17
77 466 44 16


*WYŻEŁ WĘGIERSKI KRÓTKOWŁOSY

CANIS FORTUNA Rosa Małgorzata, Waldemar
46-024 Jełowa
77 455 13 45 602 19 91 66
email www

**

GRUPA VIII
Płochacze, psy aportujące i wodne

*AMERYKAŃSKI COCKER SPANIEL

COCKEROWA SAGA Kraśnicka Małgorzata
46-203 Kluczbork, ul. Wolności 11/3
77 447 12 32 609 59 27 09
email www


COLORFULL DREAM FCI Klonowska Barbara
694 99 05 25
email www


*ANGIELSKI COCKER SPANIEL

LAND OF CHARMS Kosiarska Magdalena, Marcin
46-220 Byczyna, Polanowice 61
77 550 69 82 883 76 49 30, 510 42 12 01 email
www


NIE ZAGINIONY ŚLAD Tomasikiewicz Krystyna
45-643 Opole, ul. Złota 20/6
603 67 36 54
email www


SOL SOLIS Zych Michał
42-100 Kłobuck, ul. Wschodnia 7a
667 34 56 99 email
www


*GOLDEN RETRIEVER

CREAMY SHINE Strochalska Marzena
46-320 Praszka, Przedmość, ul. Równoległa 57
602 71 35 23 email www


EKSTRA KLASA Stasik Judyta
48-303 Nysa, Kępnica 97
77 435 66 09
email www


GOLDI Z BALCARZOWIC Cwielong Marcin
77 463 72 73 602 72 52 25 email


MAGIC WALLY'S DOGS Kulczyńska Małgorzata
46-030 Murów, Lipowa 12
515 10 03 99
email www


PRIMULA Kamiński Jerzy
45-357 Opole, ul. 1-go Maja 78/2
606 30 67 20
email


Z CEZAREI Brożek Cezary
Opole, ul. J. Matejki 1/3
601 86 20 81, 600 93 61 48
email


Z ZIELONEGO ŁANU Miklis Anna
46-060 Przysiecz, ul. Leśna 1
77 464 93 87 601 63 72 83


*LABRADOR RETRIEVER

BISZKOPTOWE SZCZĘŚCIE Pasternak Witold
46-060 Przysiecz, ul. Strzelecka 19
77 464 86 42 600 21 87 54
email


BONKUF Bartłomiej Kinas
46-203 Kluczbork, ul. Kochanowskiego 8/6
695 17 32 92 email


CHANTREL Iwanowska Dorota
Opole, ul. Plebiscytowa 36/3
77 455 69 54
501 32 36 73 email


CZAR LABRADORU Smieszkoł-Brykowska Sonia
47-120 Zawadzkie
668 01 57 81 email


CZOKO FAMILY Chrzanowska-Guenther Barbara
77 421 71 49 606 23 29 36 email www


KREUZBURG Szewczyk Katarzyna
46-200 Kluczbork, Ligota Górna, ul. Gliwicka 41B
887 80 00 41, 887 80 00 42
email www


KWIAT BAŁTYKU Wszółkowska-Pęcherczyk Dorota
398-300 Wieluń, ul. Powstańców Warszawy 2
887 33 32 77
email www


LUXURIA BLACK FCI Adamowicz Magdalena
48-316 Łambinowice, ul. Klonowa 16
791 64 42 00 email
www


MIŁOŚĆ LABRADORA Kawka Marzena
49-120 Skarbiszów, ul. Opolska 32
696 55 13 41 email
www


OD KETI Z PASTERNIKA Patrzek Bernard
48-324 Przechód, Rzymkowice 127
503 69 97 06


PERFECT FRIEND Białek Sylwia
Chmielowice, 46-070 Komprachcice, ul. Cicha 11
77 474 87 30 501 33 24 73 email


SZAFRANOWA POLANA Pisula Izabela
42-142 Przystajń, Kluczno 10
34 319 14 56 662 25 17 91 email
www


Z DĘBOWEGO RAJU Ołowiany Mirosław, Izabela
46-022 Biadacz k./Opola, ul. Szeroka
604 06 04 11, 602 66 21 95 email
www


Z KOŹLA Bonczyński Stanisław
47-200 Kędzierzyn-Koźle, ul. Łukasińskiego 11/1
791 96 44 00 email
www


Z ZIELONEJ RÓWNINY Bochyński Jarosław
46-053 Suchy Bór, ul. Sosnowa 25
77 455 31 60


*LAGOTTO RAMAGNOLO

CHANTREL Iwanowska Dorota
Opole, ul. Plebiscytowa 36/3
77 455 69 54 501 32 36 73
email


MAGIC WALLY'S DOGS Kulczyńska Małgorzata
46-030 Murów, Lipowa 12
515 10 03 99
email www

**

GRUPA IX
Psy ozdobne i do towarzystwa

*BICHON A POIL FRISE

CHLUBA LILIOWEJ PRZEŁĘCZY Różycka Joanna
46-022 Luboszyce, ul. Czarnowąska 1
604 91 11 35
email www


FRENCH PEARL FCI Gabzdyl Monika
45-940 Opole, ul. Śliczna 25
606 12 42 95 email
www


*BULDOG FRANCUSKI

ABAKUS Dziuba Katarzyna
49-120 Żelazna, ul. Nadodrzańska 5
781 717 629 email


BULDOG MY LOVE
604 88 12 34 email


SŁODKIE BULWY Sytnik Kamila
600 76 07 64 email www


*CAVALIER KING CHARLES SPANIEL

SZAFRANOWA POLANA Pisula Izabela
42-142 Przystajń, Kluczno 10
34 319 14 56 662 25 17 91 email
www


MARIPOSA CAVALIER'S Bobrowska Patrycja
534 51 98 74  email
www


USZATKI ŁACIATE Sierakowski Mariusz
49-340 Lewin Brzeski, ul. Westerplatte 16
602 76 25 14 email


Z OPOLSKIEGO OSIEDLA Dziuba Joanna
509 18 09 51 email www


*CHIHUAHUA

CHIBIANCO FCI Zajączkowska Violeta
45-309 Opole, ul. Wielkopolska 9
607 03 56 89 email
www


DOLCE PICCOLI FCI Hombek Aneta
45-529 Opole, ul. J. Przybosia 9
77 454 72 39 603 85 13 36 email
www


GRANMILOVE Olszewska Anna
46-070 Osiny, ul. Opolska 66
  730 00 17 65 email
www


KADACHI FCI Kukielka Karolina
45-710 Opole, ul. Prószkowska 35/1
727 55 45 99 email
www


SKARBY AZTEKÓW Dębska Barbara
45-315 Opole, ul. Głogowska 13
606 49 37 35 email www


SUPER STYLE Jakubowicz-Brozdowska Renata
47-320 Gogolin, ul. Lompy 22
77 466 76 23
email


*MALTAŃCZYK

BIAŁA OAZA Smółka Elżbieta
48-303 Nysa, ul. Kusocińskiego 9/1
663 81 57 13, 605 19 72 65
email


*PUDEL DUŻY

PRUDNICKI DWOREK Jung Jolanta
48-200 Prudnik, ul. Moniuszki 13
77 436 21 07 503 13 69 33
email www


SZEMROWICKI DWOREK Nowak Krystyna
Opole, ul. Wrocławska 40/1
77 457 54 75 www


Z KASZTANOWEJ ALEI Brzozowska Barbara
45-290 Opole, ul. Bat. Parasol 15-602
77 455 10 71 606 83 79 94


*SHIH TZU

SENIDA Chuchrowska Barbara
Lewin Brzeski, ul. Ochronna 12
77 412 75 84
email www


*SPANIEL KONTYNENTALNY - PAPILLON

BELAHUNDO Śmigiel Krystyna
47-320 Gogolin, ul. Kamienna 62
77 466 65 99 501 41 89 04 email
www


ZŁOTA GRAŃ FCI Posyniak Anna
49-305 Żłobizna, ul. Magnolii 4
606 34 55 58 email
www


*TERIER TYBETAŃSKI

LAETA CANIS Krupska Sylwia
49-340 Lewin Brzeski, ul. Buczka 4/2
721 32 01 39 email

**

GRUPA X
Charty

*CHART POLSKI

CHORTYCA Rajczyk Marek
45-064 Opole, ul. Damrota 10
605 23 53 66 email
www


Z CZARODZIEJSKIEJ KRAINY Wiecha Joanna
46-046 Kadłub Turawski, ul. Ozimska 6
607 44 31 27 email


*WILCZARZ IRLANDZKI

MEGA STELLA FCI Biedrowska-Derlatka Justyna
601 50 00 33 email
www

**

Aktualizacja: 28.07.2017
 

> wróć na górę <

 
 

 

© ZKwP Opole
Contakt ZKwP OpoleHOme